آیکون خبرنامه

Tell

021-88601988

صایا سرام

امروزه دنیای کسب وکار بر پایه « مشتری مداری» و «رضایت مشتریان» استوار گشته به گونه ای که گسترش خدمات و حتی ارائه آن بدون در نظر گرفتن این اصل نه تنها مشکل بلکه غیر ممکن است.
شرکت صایا سرام نیز با سرلوحه قرار دادن این موضوع و با تکیه بر مدیرانی با سابقه ی چندین ساله در زمینه ی فروش و عرضه کاشی و سرامیک و بهره گیری از پرسنلی مجرب وکارآزموده فعالیت خود را آغاز نمود و درهمین راستا با لطف پرودگارمتعال ، فروشگاه جدید خود را درمساحتی با لغ بر 450 متر مربع با هدف فروش مستقیم محصولات خود افتتاح نمود، که یکی از بهترین و کاملترین مجموعه ها برای انتخاب و خرید کاشی و سرامیک برای مشتریان گرامی میباشد.
ما میدانیم برای مشتری “کیفیت خدمات” ،“قیمت” و “تنوع” محصولات ارائه شده مهم است ،از این رو تمامی محصولات این شرکت با کیفتی تائید شده از سوی تولیدکنندگان و بدون واسطه عرضه می شود. مدیران صایا سرام برآنند که این کیفیت را برای مشتریان خود تضمین کنند و امید داریم با یاری پرودگار و با همراهی شما مشتریان عزیز که سرمایه های واقعی ما می باشید ، بیش از پیش به فعالیت خود ادامه دهیم و برای رسیدن به اهداف عالی شرکت، بر این باوریم که قانونمندی و قانون مداری یک شعار نیست، ما در عمل به آن پایبندیم و رعایت آنرا موجب جلب خشنودی مشتریان می دانیم.
کاخانجات طرف قرارداد به شرح زیر می باشند :
1- کیمیا سرام
2- گلسرام
3- اطلس
4- آرین
5- ارم اردکان
مشخصات کلی

صایا سرام

یزد - خیابان کاشانی - خیابان دکترمسعود - جنب بانک ملی

http://www.sayatile.com/#home

محصولات و خدمات

موردی یافت نشد.

ارتباط با ما

______________

آدرس: تهران، ونک، خیابان شیراز جنوبی، کوچه اتحاد، پلاک 10، طبقه اول

تلفن بانک اطلاعات کاشی و سرامیک (باکس) : 88601988 - 021

ایمیل : Info@baaax.ir

اطلاعات تماس انجمن صنفی کاشی و سرامیک :

تلفن : 02188214264
ایمیل: info@ircps.ir


۵۴ نفر
۱,۷۶۶,۴۴۸ نفر
۲,۱۷۱ نفر
۲۰,۹۶۱ نفر
map